Brněnská Noc divadel po páté

KLM434b90_115943_2498168.jpg

Brněnská divadla se již tradičně rozhodla zapojit do evropského projektu European Theatre Night. Pátý ročník Noci divadel s podtitulem „Forever Young“ proběhne 18. listopadu.


Brněnská divadla se již tradičně rozhodla zapojit do evropského projektu European Theatre Night, který má za cíl prezentovat divadla a jejich soubory netradiční formou během jednoho do široka rozkročeného večera. Motto letošního ročníku, který se uskuteční v sobotu 18. listopadu, je „Forever Young“, a proto se vybrané části programu zaměří na náctileté diváky. 


Ani letos se brněnská divadla nenechala zahanbit a připravila poutavé návštěvnické menu, díky kterému se poutníci divadelní nocí mohou vypravit nejen do velkých divadelních domů jako je Divadlo Bolka Polívky, Divadlo na Orlí, nebo Centrum Experimentálního divadla – ale také do experimentálních studiových scén jakými jsou HaDivadlo, nebo velmi bohatým programem se pyšnící Buranteatr. K 70. výročí založení brněnské Janáčkovy akademie múzických umění vznikla působivá prohlídka budovy Divadelní fakulty na Mozartově ulici s Janáčkovými postavami, kterou bude moci návštěvník divadelní noci také absolvovat. I přes probíhající rekonstrukce a náročnou sezónu brněnských divadel, bude letošní divadelní noc opět bohatou a košatou ochutnávkou brněnského divadelního dění.

Program Noci divadel je přístupný zdarma, či za snížené vstupné. 


Kompletní program Noci divadel 2017: /program/


logo_idu_b.png
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
loga.png
brnojpg.jpg
olomouc.jpg
DPP.jpg
kultura2.jpg
create.jpg
čd.jpg
rail.jpg
5.png
vltava.jpg
wave.jpg
a2.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
proti šedi.jpg
instinkt.jpg
dn.jpg
expa.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
kult.jpg