MeetFactory

MeetFactory

18.11.2017 od 17:00 do 23:59

MeetFactory

Vhodné pro seniory, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Scénické čtení

Ke Sklárně 15

Praha


Facebook

https://www.facebook.com/MeetFactory

www.meetfactory.cz

Facebook

www.meetfactory.cz

17:00  Sara Baume: Jasno lepo podstín zhyna

Ray žije sám v domě svého otce. Bez vazeb, bez vztahů, bez vlastního místa na světě a spřízněné duše. Jednoho dne si v útulku pořídí zohaveného jednookého psa. Tím začíná silný příběh jedné atypické lásky, který skrz postupné odhalování Rayovy komplikované minulosti a dobrodružnou a očistnou cestu čtyřmi ročními obdobími nalézá svou naléhavou pointu. 
Jasno lepo podstín zhyna, oceněný v roce 2017 Magnésií Literou za nejlepší překladovou knihu roku, o ničivých následcích izolace a hojivé síle soucitu, blízkosti a náklonnosti, se na divadelní scéně objeví vůbec prvně a stane se výjimečnou příležitosti pro herečku Evu Salzmannovou. 

zdarma, nutná rezervace

KAPACITA PŘEDSTAVENÍ JE JIŽ NAPLNĚNA.


20:00 Petra Hůlová: Strážci občanského dobra 2

scénické čtení

Stálá rezidentka MeetFactory Petra Hůlová napsala přímo pro naše divadlo vlastní adaptaci  románu z roku 2010. Její  vylíčení proměny české společnosti po roce 1989 "očima poražených" ve Strážcích občanského dobra se setkalo s velkým úspěchem a téma odlišného úhlu pohledu tzv. obyčejných slušných lidí získalo v poslední době na aktuálnosti. Ve Strážcích občanského dobra 2 představuje autorka své románové postavy v roce 2017, starší, v současném společenském klimatu. Žánr temné grotesky však zůstává v podobě stejně hrozivé.

zdarma, nutná rezervace

KAPACITA PŘEDSTAVENÍ JE JIŽ NAPLNĚNA.


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace) 
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci) 777 232 673
logo_idu_b.png
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
loga.png
brnojpg.jpg
olomouc.jpg
DPP.jpg
kultura2.jpg
create.jpg
čd.jpg
rail.jpg
5.png
vltava.jpg
wave.jpg
a2.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
proti šedi.jpg
instinkt.jpg
dn.jpg
expa.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
kult.jpg