Divadlo J. K. Tyla

Divadlo J. K. Tyla

18.11.2017 od 18:30 do 23:59

Divadlo J. K. Tyla

Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Prohlídky, Multidisciplinární programy, Hudební produkce

Smetanovy sady 16

Plzeň


Velké divadlo – Smetanovy sady 16, 301 00 Plzeň 

Nové divadlo – Palackého náměstí 2971/30, 301 00 Plzeň


www.djkt.eu 

Facebook 

Vstupenky lze zakoupit v pokladnách předprodeje od 1. listopadu 2017!

Ve Velkém divadle se v sobotu 18. listopadu uskuteční premiéra baletu Manon. Lektorský úvod tradičně proběhne ve Foyer Vendelína Budila od 18:30, stejně tak nebude chybět přípitek. V rámci Noci divadel je po představení připravena autogramiáda na jevišti. Stejně jako v předchozích letech nabízíme 4 vstupenky pro baletní fajnšmekry! Balíček zahrnuje vstupenky na premiéru Manon, prohlídku zákulisí, setkání se šéfem a sólisty baletu DJKT, dle předchozí domluvy i účast na zkoušce baletu a samozřejmě přípitek a lektorský úvod před premiérou.

BALÍČEK PRO FAJNŠMEKRY JE VYPRODÁN.

V Novém divadle bude program kombinovaný! Od 19 hodin hrajeme na Malé scéně představení Iluze a pro všechny, kteří si vstupenku zakoupí, je po představení připraven večírek s činohrou ve foyer Nové scény! Od 21:30 každou půlhodinu začnou noční site-specific prohlídky Nového divadla. Nenechte si ujít speciálně připravený program souboru muzikálu a opery, které vás vtáhnou přímo do divadelního dění a navštivte místa, kam divák běžně nevkročí.

JSOU JIŽ JEN VSTUPENKY NA POSLEDNÍ PROHLÍDKU VE 23:30.Vstupenky na představení Iluze lze zakoupit zde (nebo v obvyklém předprodeji): https://www.djkt.eu/iluze
Vstupenky na Noc divadel /včetně Balíčku baletního fajnšmekra/ lze zakoupit od 1. listopadu v pokladnách předprodeje ve Smetanových sadech 16. Cena Balíčku baletního fajnšmekra je 600 Kč, kapacita 4 osoby. Cena vstupenek na Noční site-specific je 100 Kč dospělí, 50 Kč pro studenty a děti, kapacita pouze 30 osob na prohlídku! Vstupenky na premiéru Manon budou v prodeji od 3. listopadu v odpoledních hodinách.


logo_idu_b.png
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
loga.png
brnojpg.jpg
olomouc.jpg
DPP.jpg
kultura2.jpg
create.jpg
čd.jpg
rail.jpg
5.png
vltava.jpg
wave.jpg
a2.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
proti šedi.jpg
instinkt.jpg
dn.jpg
expa.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
kult.jpg