RockOpera Praha

RockOpera Praha

18.11.2017 od 19:00 do 23:00

RockOpera Praha

Prohlídky, Vhodné pro seniory, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Hudební produkce, Výstavy, Multidisciplinární programy, Jazykově bezbariérové, Afterparty

Komunardů 306/1

Praha

www.rockopera.cz

FacebookLetošní noc divadel se ponese v tajemném duchu procesu divadelní tvorby. Návštěvníci mohou v RockOpeře Praha strávit celý večer. Čeká je prohlídka zákulisím divadla, kde na ně vyčkávají postavy z našich rockových oper ztvárněné členy oficiálního fanklubu RockOpery Praha Lid Thébský, scénka malíře a zpěvačky v podání Jany Kadeřávkové a Daniela Greibicha, pěvecké vystoupení Rockové akademie a dětský herecký soubor Krásný sarafán pod vedením Iriny Andreevy. V rámci prohlídky se návštěvníci dostanou i na veřejnou zkoušku rockové opery Proces. Na závěr večera se pak mohou zúčastnit autorského čtení Rockových pohádek pro malé rebely od rockového novináře Jiřího Štrauba s hudebním doprovodem Martina Kučery, frontmana skupiny Čardáš klaunů.


19:00 - 22:00 Veřejná zkouška inscenace „Proces“

s podtitulem „ŽIVOT JE KAFKÁRNA“ zpracované na motivy stejnojmenné knižní předlohy Franze Kafky, na jejíž nejbližší reprízu Vás srdečně zveme 23. 11. 2017 od 19.00. Více informací najdete na: www.rockopera.cz/proces

Zjistěte na vlastní kůži, jak vzniká rocková opera! Zažijte tvůrčí proces přímo z hlediště naší arény.
Na zkoušku můžete přijít v rámci komentované prohlídky. Jako na každé divadelní zkoušce však musíte respektovat to, že pánem a vládcem je režisérka a choreografka Irina Andreeva. 
Průběh zkoušky může být přerušen přestávkou.

19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00 Prohlídky zákulisí
které nás dramatizovanou formou zavedou do tajemného zákulisí, kde se před námi začnou rozehrávat oživené scény z našeho repertoáru. Diváci mohou zavítat na zmíněnou zkoušku nebo se občerstvit ve foyer.

Kapacita prohlídky je maximálně 10 osob. Doporučujeme nákup předem. 

cena 99,-Kč/osoba, 50% sleva pro děti, studenty a důchodce  

vstupenky na www.rockopera.cz/program 

Vstupenky se slevou (za 49 Kč) pouze osobně po předložení dokladu na pokladně RockOpery Praha.


22:00 - 23:00 Autorské čtení Rockových pohádek pro malé rebely

pro nejmenší rockery i pro dospělé beaťáky. Rockový novinář Jiří Štraub Vám ze své připravované knihy přečte na dobrou noc několik pohádek se zvířátky milujícími rock'n'roll. Příběhy bude svými písničkami prokládat frontman skupiny Čardáš klaunů Martin Kučera.

zdarma, bez rezervacelogo_idu_b.png
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
loga.png
brnojpg.jpg
olomouc.jpg
DPP.jpg
kultura2.jpg
create.jpg
čd.jpg
rail.jpg
5.png
vltava.jpg
wave.jpg
a2.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
proti šedi.jpg
instinkt.jpg
dn.jpg
expa.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
kult.jpg